Perscontact TV

Onze persafdeling is alleen bereikbaar voor journalisten, persfotografen en andere mediaredacties. Kijkers en bedrijven kunnen voor al hun vragen terecht bij de publieksservice. Kijkersvragen worden niet behandeld door de persafdeling. Klik bovenin op de button 'publieksservice' als u een kijkersvraag heeft en vindt daar ook de pagina met de meest gestelde vragen.

Team Lead Communicatie TV

Floor Handjes
Senior communicatieadviseur
floor.handjes@talpanetwork.com 

 

 

SBS6

 

Emma Margadant
Communicatieadviseur
emma.margadant@talpanetwork.com

 

Jamilee Smith
Communicatieadviseur
jamilee.smith@talpanetwork.com

 

Jamilla Jansen
Communicatieadviseur
jamilla.jansen@talpanetwork.com


Linda Roovers
Senior Communicatie-adviseur.
linda.roovers@talpanetwork.com



Martin Versteeg
Communicatieadviseur
martin.versteeg@talpanetwork.com

 

Monique Rutter
Senior communicatieadviseur
Monique.rutter@talpanetwork.com

 

Veronica

Emma Margadant
Communicatieadviseur
emma.margadant@talpanetwork.com

 

NET5

Jamilla Jansen
Communicatieadviseur
jamilla.jansen@talpanetwork.com

 

KIJK

Martin Versteeg
Communicatieadviseur
martin.versteeg@talpanetwork.com