Perscontact TV

Onze persafdeling is alleen bereikbaar voor journalisten, persfotografen en andere mediaredacties. Kijkers en bedrijven kunnen voor al hun vragen terecht bij de publieksservice. Kijkersvragen worden niet behandeld door de persafdeling. Klik hieronder op de button als u een kijkersvraag heeft voor de pagina met de meest gestelde vragen.

Manager communicatie content

Jacqueline Hekkers
jacqueline.hekkers@talpanetwork.com

SBS6

Floor Handjes
Senior communicatieadviseur
floor.handjes@talpanetwork.com

 

Kim van Adelberg
Senior communicatieadviseur
kim.van.adelberg@talpanetwork.com

 

Lisette Potman
Senior communicatieadviseur
lisette.potman@talpanetwork.com

 

Jamilee Smith
Communicatieadviseur
jamilee.smith@talpanetwork.com

 

Jamilla Jansen
Communicatieadviseur
jamilla.jansen@talpanetwork.com

 

Emma Margadant
Communicatieadviseur
emma.margadant@talpanetwork.com

Veronica

Emma Margadant
Communicatieadviseur
emma.margadant@talpanetwork.com

 

NET5

Kim van Adelberg
Senior communicatieadviseur
kim.vanadelberg@talpanetwork.com

 

KIJK

Jacqueline Hekkers
jacqueline.hekkers@talpanetwork.com

Voetbal TV

Jacqueline Hekkers
jacqueline.hekkers@talpanetwork.com