Het optreden van je leven.
Op zaterdag 23 november begint de nieuwe zaterdagavondshow 3 Minutes of Fame, gepresenteerd door Wendy van Dijk. In deze bijzondere show krijgen onontdekte zangtalenten eindelijk de kans om hun stem te laten horen aan het grote publiek. Deze talenten, aangemeld door hun dierbaren, krijgen een unieke kans om, al is het maar voor één keer in hun leven, te schitteren op het podium.
3 Minutes of Fame brengt de beste zangcoaches samen om deze talenten te begeleiden naar het optreden van hun leven. Roxeanne Hazes, Sanne Hans, Jaap Reesema, en Mart Hoogkamer zullen alles in het werk stellen om deze onontdekte sterren te laten stralen. Ze nemen de deelnemers mee op een muzikale reis waarin ze worden klaargestoomd voor hun grote moment.
In 3 Minutes of Fame gaat het om meer dan alleen zingen—het gaat om het vervullen van een droom. De talenten krijgen slechts drie minuten om alles te geven en het publiek te betoveren met hun stem. Het is een moment dat hun leven voorgoed kan veranderen.
Wendy van Dijk begeleidt de kijkers door deze emotionele en inspirerende reis, waarin gewone mensen met buitengewone stemmen hun moment in de schijnwerpers beleven.
Op zaterdag 23 november schitteren de talenten in de eerste aflevering van 3 Minutes of Fame!
Meer nieuws uit ons netwerk.

Netwerk Nieuws
12 mrt. 2025
Golfen voor het goede doel: wij golfen voor LINDA.foundation.

Case
06 mrt. 2025
CASE: Make-A-Wish & De Beste Wensen.

Persbericht
05 mrt. 2025
Neuro visual transfer onderzoek.

Persbericht
26 feb. 2025